Dlaczego warto myśleć głębiej? Ostatnie przed wakacjami webinarium Klubu Nauczyciela IDMN

7 czerwca 2024 obrazek_wyróżniający

„Dlaczego warto myśleć głębiej? Praktycznie o myśleniu krytycznym na lekcjach historii”- to temat ostatniego w tym roku szkolnym webinarium dla nauczycieli. Szkolenie odbędzie się na platformie Zoom w środę, 12 czerwca o godz. 18:00. Uczestnicy zajęć dowiedzą się m.in., czym jest myślenie krytyczne z perspektywy szkolnej i poznają przykłady dobrych praktyk z wykorzystaniem schematów myślenia krytycznego. Serdecznie zapraszamy.

Tematyka zajęć
Uczestnicy webinarium dowiedzą się m.in., czym jest myślenie krytyczne z perspektywy szkolnej, jakie są schematy widocznego myślenia i jak je można wykorzystać na lekcjach historii. Poznają także przykłady dobrych praktyk z wykorzystaniem schematów myślenia krytycznego.

Szkolenie poprowadzi Izabela Wyppich – zaangażowana superbelferka, nauczycielka historii, historii sztuki i plastyki w I Liceum Ogólnokształcącym w Rudzie Śląskiej, zainteresowana edukacją regionalną, artystyczną i filmową. W czasie lekcji wykorzystuje nowoczesne metody dydaktyczne, m.in. debaty oksfordzkie, escape roomy czy Visible Thinking Routine.

Rejestracja na szkolenie
Aby zgłosić swój udział w spotkaniu, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny TUTAJ.

Link do webinarium zostanie przesłany w dniu spotkania o godz. 8.00.

WAŻNE: Nasze wiadomości czasem wpadają do folderu SPAM! Prosimy o dokładne sprawdzanie skrzynki mailowej w dniu spotkania, a gdyby wiadomość z linkiem nie dotarła, zachęcamy do kontaktu mailowego: klub.nauczyciela@idmn.pl

Serdecznie zapraszamy!

Autor: Redakcja IDMN