IDMN na XXIX Targach Wydawców Katolickich – zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska

10 kwietnia 2024 obrazek_wyróżniający

Już 11 kwietnia rozpoczynają się XXIX Targi Wydawców Katolickich. W programie wydarzenia znalazły się rozmowy z autorami, spotkania czytelnicze, pokazy filmowe. Swoją ofertę wydawniczą zaprezentuje na targach także Instytut Dziedzictwa Myśli Narodowej. Czytelnicy będą mogli nie tylko zakupić nasze publikacje w promocyjnych cenach, ale także wziąć udział w spotkaniu poświęconym dwóm pozycjom wydawniczym IDMN: „Zawsze głosiłem prawdę. Nauczanie społeczne w wypowiedziach księdza Jerzego Popiełuszki. Wybór źródeł” oraz „W obronie duszy polskiej. Kardynał August Hlond jako opiekun duchowy emigracji polskiej w źródłach Polskiej Misji Katolickiej we Francji 1927-1948”. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska (nr 5).

Oferta IDMN na Targach Wydawców Katolickich
Po raz kolejny Instytut Dziedzictwa Myśli Narodowej im. Romana Dmowskiego i Ignacego J. Paderewskiego zaprezentuje swoją ofertę wydawniczą na Targach Wydawców Katolickich. Na stoisku nr 5 czytelnicy będą mogli nabyć w promocyjnych cenach zarówno nowości wydawnicze, jak i nasze flagowe pozycje (rabaty nawet do 40 proc.).

W piątek, 12 kwietnia zapraszamy także do udziału w spotkaniu poświęconym dwóm publikacjom: „Zawsze głosiłem prawdę. Nauczanie społeczne w wypowiedziach księdza Jerzego Popiełuszki. Wybór źródeł” pod red. Pawła Kęski i „W obronie duszy polskiej. Kardynał August Hlond jako opiekun duchowy emigracji polskiej w źródłach Polskiej Misji Katolickiej we Francji 1927-1948” pod red. Moniki Wiśniewskiej i ks. Roberta Czarnowskiego. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 17:00 w Sali przy schodach ruchomych Zamku Królewskiego. Wezmą w nim udział: prof. Jan Żaryn i Paweł Kęska.

XXIX Targi Wydawców Katolickich
Największe wydarzenie poświęcone książce katolickiej odbędzie się w Arkadach Kubickiego Zamku Królewskiego w Warszawie i potrwa od 11 do 14 kwietnia. Na targach zaprezentuje się ponad 100 wystawców z całego kraju. Tematy przewodnie wydarzenia skupiają się m.in. wokół uczestnictwa we wspólnocie Kościoła, Roku rodziny Ulmów, Roku bł. ks. Jerzego Popiełuszki oraz abp. Antoniego Baraniaka.

Targi rozpoczną się 11 kwietnia o godz. 12:00 w Sali Wielkiej Zamku Królewskiego, natomiast Arkady Kubickiego będą otwarte dla gości od godz. 10:00. Wśród wydarzeń towarzyszących są m.in. spotkania z autorami, pokazy filmowe, debaty oraz gala wręczenia nagrody FENIKS 2024.

Zapraszamy do udziału. Szczegóły na stronie organizatora KLIKNIJ TUTAJ.

Autor: Redakcja IDMN