Ostatnia szansa na zgłoszenie się do udziału w IV Szkole Letniej IDMN „Laboratorium Polskość”!

29 czerwca 2023 obrazek_wyróżniający

Termin rekrutacji na kolejną edycję Szkoły Letniej IDMN został przedłużony do 2 lipca! Tegoroczna szkoła letnia odbędzie się w dniach 13-19 sierpnia br. w Ośrodku „Wiatraki” w Marózku k. Olsztynka. Wydarzenie stanowi szczególny komponent realizowanego przez Instytut projektu pn. „Polskość – dziesięć wieków definiowania narodu”.

Informujemy, że ze względu na duże zainteresowanie zapisy na naszą Szkołę Letnią „Laboratorium Polskość” zostały przedłużone do niedzieli, 2 lipca br. Serdecznie zachęcamy do przesyłania zgłoszeń, pozostały jeszcze ostatnie wolne miejsca.

Do udziału w naszym wydarzeniu zapraszamy nauczycieli przedmiotów humanistycznych oraz studentów i doktorantów takich kierunków. Podczas tygodniowego spotkania uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w ponad trzydziestu warsztatach i wykładach prowadzonych przez wybitnych specjalistów – historyków, filozofów, socjologów i edukatorów.

Częścią programu jest objazd terenowy, podczas którego odwiedzimy skansen w Olsztynku i olsztyńską starówkę, a także potańcówka połączona z warsztatami tańców ludowych. Planowany jest także wspólny spływ kajakowy.

Zgłoszenia przyjmujemy poprzez formularz znajdujący się TUTAJ.

Szczegóły wydarzenia: TUTAJ.

Kontakt: szkola.letnia@idmn.pl

Zachęcamy do udziału!

Autor: Redakcja IDMN