Ruszył Klub Nauczyciela przy IDMN!

19 października 2022 obrazek_wyróżniający

We wtorek, 18 października br. zainaugurował działalność Klub Nauczyciela IDMN. Oferta klubu przeznaczona jest dla wszystkich dydaktyków, którzy chcą rozszerzyć swoje kompetencje merytoryczne i warsztatowe. Gościem inauguracyjnego spotkania klubu był prof. Janusz Odziemkowski, członek Rady Programowej IDMN.

– W sierpniu zakończyła się trzecia edycja szkoły letniej dla nauczycieli. To właśnie podczas kolejnych warsztatów i wykładów zrodził się pomysł utworzenia Klubu Nauczyciela. Zapraszamy do współpracy wszystkich nauczycieli, którzy interesują się historią myśli konserwatywnej, katolickiej i narodowej – pisze prof. Jan Żaryn, dyrektor IDMN w liście informującym o powstaniu Klubu.

Za główne cele Klub Nauczyciela IDMN stawia sobie rozwinięcie kompetencji warsztatowych i merytorycznych uczestników, poprzez organizację szeregu wykładów i spotkań, zarówno online, jak i w działającym przy Instytucie Centrum Edukacyjnym.

W ofercie skierowanej do członków projektu znajduje się priorytetowe informowanie o nowościach wydawniczych i wydarzeniach organizowanych przez IDMN. Nauczyciele należący do Klubu będą mieli również możliwość bezpłatnego korzystania z naszych pomocy edukacyjnych, takich jak gry czy książki.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z opiekunem Klubu, panem Marcinem Ołdakiem, pod adresem e-mailowym: klub.nauczyciela@idmn.pl

Inauguracja Klubu Nauczyciela IDMN wpisuje się w szereg innych inicjatyw naszego Instytutu, związanych z działalnością naukową i edukacyjną. Jako instytucja wielokrotnie oferowaliśmy warsztaty oraz konferencje skierowane do nauczycieli. Kolejne przedsięwzięcie z tego zakresu pozwoli na bardziej systematyczne i skuteczne kierowanie oferty edukacyjnej Instytutu do zainteresowanych odbiorców.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Autor: Redakcja IDMN