„Sztuczna inteligencja na lekcji historii” – styczniowe spotkanie Klubu Nauczyciela IDMN

4 stycznia 2024 obrazek_wyróżniający

Zapraszamy na kolejny webinar Klubu Nauczyciela IDMN, który odbędzie się w środę, 10 stycznia br., o godzinie 19:00 na platformie Zoom. „Sztuczna inteligencja na lekcji historii” to temat naszego najbliższego spotkania. Serdecznie zapraszamy!

Podczas webinaru dowiecie się czym jest sztuczna inteligencja (AI) i jak z niej korzystać w edukacji, a także jak przy pomocy AI stworzyć:
• zadanie z tekstem na dowolny temat,
• quiz do lekcji w kilka sekund,
• prezentację interaktywną do tematu lekcji,
• mówiącego awatara.

Szkolenie poprowadzi Klaudia Rogalska – nauczycielka i metodyczka, która po kilku latach doświadczenia otworzyła platformę Trener Nauczycieli Online, na której przygotowuje szkolenia i pomaga nauczycielom prowadzić nowoczesne lekcje, angażujące uczniów poprzez kursy online i kreatywne materiały dydaktyczne. W swojej pracy wykorzystuje technologię AI, która pomaga jej kursantom przygotowywać zadania, materiały dydaktyczne oraz pomysły na lekcje.

Spotkanie odbędzie się na platformie Zoom. Aby zgłosić swój udział w spotkaniu wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy TUTAJ.

Udział w szkoleniu jest darmowy.

Link do webinarium zostanie przesłany zapisanym osobom w dniu spotkania o godzinie 8.00. WAŻNE: Nasze wiadomości bardzo często wpadają do folderu SPAM! Prosimy o sprawdzanie skrzynki mailowej w dniu spotkania, a gdyby wiadomość z linkiem nie dotarła, prosimy o kontakt pod adresem klub.nauczyciela@idmn.pl.

Zapraszamy do udziału!

Autor: Redakcja IDMN