W nowym roku szkolnym zapraszamy do udziału w Klubie Nauczyciela IDMN!

20 września 2023 obrazek_wyróżniający

Kim jesteśmy?
Klub Nauczyciela IDMN powstał w 2022 r. z inicjatywy Dyrektora Instytutu, prof. Jana Żaryna. W swoich szeregach skupiamy głównie nauczycieli historii, języka polskiego, HiT-u oraz katechetów.

Czym się zajmujemy?
Regularnie organizujemy webinary online, na których przedstawiamy wartościowe metody oraz sprawdzone narzędzia do nauki historii, a także – cyklicznie – konferencje wyjazdowe na terenie całej Polski. Dzięki temu każdy uczestnik może nie tylko rozwinąć swoje doświadczenie dydaktyczne i poznać nowoczesne narzędzia edukacyjne, ale także nawiązać relacje z innymi entuzjastami nauczania na terenie całego kraju!

Jakie korzyści daje uczestnictwo w Klubie?
Będziecie otrzymywać od nas informacji o comiesięcznych webinarach metodycznych organizowanych dla członków Klubu. Każdy członek Klubu ma także możliwość uczestniczenia w bezpłatnych szkoleniach wyjazdowych po całej Polsce. To unikalna szansa do wymiany doświadczeń z nauczycielami z całego kraju.

Co przygotowaliśmy dla Was w najbliższych miesiącach?

  • wrzesień – webinar poświęcony wykorzystaniu gier planszowych w edukacji historycznej oraz tworzeniu gier przez uczniów
  • październik – bezpłatna konferencja metodyczna w Gdyni połączona ze zwiedzaniem miasta, Muzeum Emigracji i Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
  • październik – webinar poświęcony nauczaniu STEMowemu, czyli wykorzystującemu możliwości i zalety kilku przedmiotów
  • listopad – webinar poświęcony debatom oksfordzkim w edukacji

Jak się zapisać?
Nauczycieli zainteresowanych korzystaniem z oferty Klubu Nauczyciela IDMN prosimy o wysłanie zgłoszenia zwierającego imię, nazwisko oraz nauczane przedmioty na adres mailowy: klub.nauczyciela@idmn.pl.

Autor: Redakcja IDMN