Webinarium dla nauczycieli „Temat lekcji: moja tożsamość” – zachęcamy do udziału!

13 kwietnia 2024 obrazek_wyróżniający

Wszystkich nauczycieli zapraszamy do udziału w darmowym webinarium pt. „Temat lekcji: moja tożsamość”, które odbędzie się w dniach 18, 22 i 23 kwietnia br. Jest to pierwsze tego typu spotkanie w ramach projektu „Polskość – dziesięć wieków definiowania narodu”. Patronem szkolenia jest Ośrodek Rozwoju Edukacji. Zachęcamy do udziału!

Program szkolenia
Czy można mówić polskiej tożsamości w średniowieczu? Jak wyglądała walka o tożsamość narodową w drugiej połowie XIX wieku? Jak mówić o tożsamości polskiej przez pryzmat tożsamości lokalnej? Na te i wiele innych pytań odpowiedzi poznają uczestnicy trzydniowego szkolenia, które odbędzie się w ramach projektu „Polskość – dziesięć wieków definiowania narodu”, który został dofinansowany ze środków budżetu państwa, przyznanych przez Ministra Nauki w ramach Programu „Nauka dla Społeczeństwa II”. Nie zabraknie także informacji o samym projekcie, które zaprezentuje pierwszego dnia szkolenia jego kierownik, Michał Gniadek-Zieliński.

Pełny program webinarium prezentujemy poniżej.

Jak zgłosić swój udział?
Wystarczy napisać wiadomość na adres: agnieszka.bejnarowicz@idmn.pl do czwartku, 18 kwietnia do godz. 15:00. Każdy otrzyma link do spotkania, które odbędzie się za pośrednictwem platformy Zoom.

Pełny program webinarium:

Autor: Redakcja IDMN