Zachęcamy do udziału w szkoleniu „Kobiety w polskim Kościele”

8 marca 2023 obrazek_wyróżniający

Zachęcamy do udziału w szkoleniu „Kobiety w polskim Kościele”, które odbędzie się w terminie 25-26 marca 2023 r. w Centrum Edukacyjnym IDMN w Warszawie przy ul. Andersa 20. Zgłoszenia przyjmujemy do 14 marca.

Szkolenie w szczególności skierowane jest do nauczycieli-katechetów, ale zachęcamy do udziału także wszystkich chcących pogłębić swoją wiedzę w zakresie proponowanej tematyki. Spotkania odbędą się w dniach 25-26 marca br. w Centrum Edukacyjnym IDMN przy ul. Andersa 20 w Warszawie. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Dla chętnych uczestników zapewniamy nocleg w hotelu Amicus przy ul. Hozjusza 2 w Warszawie. 

Zgłoszenia wraz z ewentualną informacją o chęci skorzystania z opcji noclegu prosimy przesyłać do 14 marca na adres: szkolenia@idmn.pl.

Program szkolenia

W programie szkolenia przewidziano przede wszystkim przedstawienie sylwetek wybranych, ważnych dla historii Kościoła kobiet, takich jak święta Faustyna czy błogosławiona matka Róża Czacka. Obok form wykładowych uczestnicy będą mieli także okazję wziąć udział w warsztatach doskonalących kompetencje nauczycielskie oraz spotkać się z autorką książki „Przez zasłonę ciała” – Izabelą Rutkowską. Przewidziany jest także wyjazd do Lasek pod Warszawą, gdzie znajduje się izba pamięci poświęcona błogosławionej matce Róży Czackiej.

Wydarzenie zostało zorganizowane w ramach programu „Mozaika Niepodległości”, którego partnerem jest Fundacja PKO Bank Polski.

Serdecznie zachęcamy do udziału!

Autor: Redakcja IDMN