Zapraszamy na majowe spotkanie Klubu Nauczyciela IDMN!

16 maja 2023 obrazek_wyróżniający

W czwartek, 25 maja br. o godz. 18:00 za pośrednictwem platformy Zoom odbędzie się kolejne spotkanie Klubu Nauczyciela IDMN. Webinarium pt. „Powtórzenie wiadomości w edukacji historycznej – kilka atrakcyjnych i wartościowych inspiracji” poprowadzi Łukasz Linowski, koordynator Klubu Nauczyciela IDMN. Serdecznie zapraszamy!

Dawka konkretnej i praktycznej wiedzy

Podczas spotkania będziecie mogli dowiedzieć się m.in:

– czy w dzisiejszych czasach należy utrwalać faktografię podczas tzw. powtórzeń wiadomości?

– o czym należy pamiętać podczas przygotowywania się do lekcji powtórzeniowych?

– jak sprawić, aby uczniowie mogli możliwie jak najwięcej wynieść z lekcji powtórzeniowej?

– na czym polega Kaboom, Śmietnikówka, Koło Fortuny i inne gry powtórzeniowe?

Gwarantujemy dawkę konkretnej i bardzo praktycznej wiedzy, którą będziecie mogli wykorzystać na swoich lekcjach już następnego dnia!

Spotkanie poprowadzi Łukasz Linowski, koordynator Klubu Nauczyciela IDMN, nauczyciel historii w SP nr 218 im. Michała Kajki w Warszawie, autor artykułów naukowych z dziedziny dydaktyki historii oraz scenariuszy metodycznych.

Jak się zapisać?

Spotkanie odbędzie się na platformie Zoom. Link do webinarium zostanie przesłany zgłoszonym osobom w dniu spotkania. Aby zapisać się na szkolenie, należy wysłać wiadomość e-mail ze zgłoszeniem zawierającym imię, nazwisko, nauczany przedmiot oraz typ szkoły na adres: klub.nauczyciela@idmn.pl

W czerwcu planujemy kolejne spotkanie w ramach Klubu Nauczyciel IDMN wokół zagadnienia „Jak uczyć o ruchu narodowym na lekcjach historii?”. Więcej o przedsięwzięciu przeczytacie TUTAJ.

Serdecznie zapraszamy!

Autor: Redakcja IDMN