III spotkanie z cyklu Forum Wiesława Chrzanowskiego

16 października 2023 obrazek_wyróżniający

W środę, 18 października br., o godz. 18:00 w Centrum Edukacyjnym IDMN przy ul. Andersa 20 odbędzie się trzecie spotkanie z cyklu debat Forum Wiesława Chrzanowskiego, tym razem pod hasłem „Kościół i Rzeczpospolita – w 30. rocznicę konkordatu”.

O tytułowym temacie dyskutować będą: Marek Jurek, były Marszałek Sejmu RP, Paweł Lisicki, publicysta, redaktor naczelny Tygodnika „Do Rzeczy” oraz  prof. Jan Żaryn, dyrektor IDMN.

Debaty organizowane w ramach Forum Wiesława Chrzanowskiego mają na celu rozpatrywać najważniejsze dla polskiej sprawy narodowej kwestie z udziałem wybitnych uczestników życia publicznego i społecznego. Cykl debat stanowi także formę upamiętnienia idei i działalności Wiesława Chrzanowskiego. Pomysłodawcą cyklu jest były członek Rady Programowej IDMN, Marek Jurek. Organizacja spotkań przewidziana jest co kwartał.

Na nadchodzące spotkanie pozostały jeszcze wolne miejsca. Zainteresowanych prosimy o kontakt na adres: konrad.rokicki@idmn.pl. Ponadto informujemy, że przyjmowanie zgłoszeń trwa do wyczerpania przewidzianej liczby miejsc.

Autor: Redakcja IDMN