„Powstanie styczniowe – historia i recepcja” – zimowe szkolenie Klubu Nauczyciela IDMN

20 stycznia 2024 obrazek_wyróżniający

Serdecznie zachęcamy wszystkich członków Klubu Nauczyciela IDMN do udziału w weekendowym zjeździe Klubu Nauczyciela IDMN w Warszawie. Podczas trzech dni szkolenia (9-11 lutego) uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w zwiedzaniu Cytadeli, Muzeum X Pawilonu, licznych warsztatach przedstawiających źródła z epoki, poznać metody dydaktyczne do wykorzystania na lekcjach, a także zdobyć cenną wiedzę przekazywaną przez najwybitniejszych badaczy tego okresu.

Będzie to także czas wymiany doświadczeń przez uczestników Klubu, wzajemnego inspirowania się oraz wspólnego tworzenia pomysłów, które następnie wykorzystamy do opracowania sposobów realizacji lekcji poruszających tematykę powstania styczniowego.

Zgłoś się już dziś
Zgłoszenia zbieramy do 28 stycznia 2024 r. poprzez formularz – KLIKNIJ TUTAJ.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona – posiadamy 20 miejsc z możliwością bezpłatnego noclegu w (dla osób spoza Warszawy) oraz 10 miejsc bez noclegu (dla osób, które mieszkają w Warszawie/okolicach lub organizują nocleg na własną rękę).

Zastrzegamy sobie możliwość wyboru zgłoszeń na podstawie przesłanych odpowiedzi.

Nie jesteś jeszcze członkiem Klubu Nauczyciela? Nic straconego! Wszystkich zainteresowanych prosimy o wysłanie zgłoszenia zwierającego imię, nazwisko oraz nauczane przedmioty na adres mailowy: klub.nauczyciela@idmn.pl.

Kontakt do organizatora:
Łukasz Linowski, koordynator Klubu Nauczyciela IDMN: lukasz.linowski@idmn.pl

Program wydarzenia (dopuszczamy możliwość zaistnienia zmian):

Autor: Redakcja IDMN