Zapraszamy na oprowadzanie kuratorskie po wystawie „Onufry Bronisław Kopczyński – życiorys niedokończony”!

12 kwietnia 2023 obrazek_wyróżniający

Zachęcamy do wzięcia udziału w oprowadzaniu kuratorskim po wystawie „Onufry Bronisław Kopczyński – życiorys niedokończony” w Centrum Edukacyjnym IDMN przy ul. Andersa 20 w Warszawie w dniach 15, 22 kwietnia i 6 maja o godz. 16:00. Wstęp wolny – serdecznie zapraszamy!

Zwiedzenie naszej wystawy w towarzystwie jej kuratorów – Agnieszki Bejnar-Bejnarowicz oraz Michała Gniadka-Zielińskiego, będzie świetną okazją do zapoznania się z najciekawszymi wątkami obecnymi na ekspozycji oraz poznania kuchni powstawania samej wystawy. Autorzy zapewniają, że postarają się odpowiedzieć na wszystkie pytania uczestników. 

W trzy nadchodzące sobotnie popołudnia odwiedzający nasze Centrum Edukacyjne będą mieli niepowtarzalną okazję poznać w towarzystwie kuratorów wystawy także takie wątki z życiorysu Onufrego Bronisława Kopczyńskiego, które nie w pełni zostały uchwycone w treści wystawy. Kuratorzy opowiedzą także historię eksponowanych artefaktów, wśród których znajdują się liczne zdjęcia, fragmenty artykułów z pisma „Sztuka i Naród”, czy obrazy ojca głównego bohatera wystawy – Bronisława Kopczyńskiego.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych 15, 22 kwietnia i 6 maja o godz. 16:00 do Centrum Edukacyjnego IDMN przy ul. Andersa 20 w Warszawie. Nie obowiązują wcześniejsze zapisy – wstęp wolny.

Autor: Redakcja IDMN